Yüz yogası yapanlar ne diyor, memnunlar mı bu yazıda anlattık. Nasıl sonuçlar aldılar doğru egzersizleri nereden öğrendiler hepsi bu yazıda.

Eskiden Uzakdoğu’da, yüz hatlarının güzelliği ve cildin ışıltı kazanması için yoga yapan kadınlar çok sayıdaydı ama her zaman olduğu gibi modern dünyanın alışkanlıkları eski uygulamaları unutturdu. Şimdi ise eski yöntemlere geri dönüş canlanmaya başladı. Akıllı kadınlar bu konuda ipin başını çekiyor. Her kesimden insan doğal yöntemlere, mistik bilgilere ve özellikle de Uzak Doğu’nun sağlık metotlarına dönüş yapıyor. Hollywood’la başlayan bu trend, önce Avrupa’ya ardından da tüm dünyaya yayılmaya devam ediyor. Yani yüz yogası yapanlar hızla artıyor.

Yüz Yogası Yapanlar Hızla Artıyor

Yüz Yogası Yapanlar En Çok Hollywood’da

Evet, yüz yogası yapanlar en çok Hollywood’da. Güzelliklerini ve gençliklerini korumak ve arttırmak zorundalar. Çünkü güzellikleriyle para kazanıyorlar. Çevrenizde yüz yogası yapan var mı bilemiyoruz ama yapan olsaydı muhakkak duyardınız. Çünkü bunu bir kere yapmaya başlayan öyle bir tutkun hale geliyor ki, hem yapmaktan geri duramıyor hem de çevresine ‘Mutlaka yapmalısınız’ demekten.

Yüz yogası yapan ünlülerden birkaç örnek vermek gerekirse; Angelina Jolie, Catherine Zeta Jones, Kate Hudson, Monica Bellucci, Halle Berry gibi isimler başlıca ünlüler. Bu güzellerin fotoğraflarına bakacak olursanız hepsinin elmacık kemikleri neredeyse birbirleriyle aynıdır. Dudak yapıları da öyle. Angelina hariç hepsinin birbirine çok benzer yapıdadır dudakları. İşte bu benzerlik, yüz kaslarını aynı şekilde çalıştırmalarından kaynaklanıyor. Yani siz de ihmal etmeden yüz yogasına başlayacak olursanız, zamanla bu güzel kadınların yüz hatlarına benzer bir yüze sahip olabilirsiniz.

Yüz Yogası Yapanların Yorumları

Hollywood yıldızı olmayan ve yüz yogası yapan kadınların ne dediklerine bakalım şimdi.

Hülya Arif. İstanbul
Yılmadan yapacağım kararı verip Yüz Yoga Teknikleri isimli kitabı aldım. Yaklaşık birinci ay bittiğinde yüzümde değişim başlamıştı. Özellikle göz kapaklarımın buna çok ihtiyacı vardı. Çok ama çok memnunum. Yüz yogası yapmayı ve Yüz Yoga Teknikleri kitabını okumayı herkese tavsiye ederim. Her kadının mutlaka edinmesi gereken, hayatı boyunca kendisine kaynak edinebileceği bir kitap.

Gülser Ülker.  Münich/Almanya
Elmacık kemiklerimi dolgunlaştırmak istiyordum. Günde sadece 15 dakika ayırarak 2 ayda istediğim seviyeye ulaştım. Müthiş bir olay. Aslında mevzu basit, yüz kaslarınızı çalıştırdıkça şekillenmeye başlıyorlar. Ek olarak cildiniz de güzelleşiyor. Bir taşla 2 kuş. Mutlaka tavsiye ederim.

Zeynep Yalın. Kuş Adası /Aydın
Kaşlarımın kalkıklığını, dudaklarımın hacmini yüz yogasına borçluyum. Akrabam olan her kadını ve arkadaşlarımı da yogaya alıştırdım. Hepimiz halimizden çok memnunuz. Tavsiyemdir yapın, yaptırın…

Yüz yogası hareketleri uygulayanlar elde ettikleri sonuçlardan son derece memnun. Hiçbir zararı ya da yan etkisi olmayan bir güzellik, gençlik yöntemi bu. Kremlere, makyaj malzemelerine harcanan onca para, kadını ancak kozmetik güzeli yapar ama önemli olan bunlarsız güzel olabilmektir. Yüz kaslarınızı güçlü ve etkili hale getirecek yüz egzersizleri ile siz de daha güzel hatlara sahip olabilirsiniz.

“Yüz yogası yapanlar” furyasına katılmak ve en doğru egzersizleri kaynağından öğrenmek için siz de buradan yoga kitabını indirip, en etkili egzersizleri öğrenebilirsiniz.

Yüz yogası kitabı ücretsiz indir