Yüz Yogası Kitabı İndir

Yüz yogası kitabı indir ve ışıltılı bir cilt, muhteşem yüz hatları yaratmanın sırlarını öğren. Yüz yogası PDF kitabını buradan indirebilirsiniz.

Kitabı indirebileceğiniz linki yazımız sonunda görebilirsiniz. Öncesinde kitap hakkında bilgi almak isteyenler ise okumaya devam edebilirler. Öncelikle; yüz yogası kitabı içerisindeki egzersizlerin tüm bu faydaları nasıl sağladığına değinelim. Şuradan başlayalım;

Önce kısaca derimizi tanıyalım. Derimiz, iki önemli protein olan Kollajen ve Elastin isimli proteinleri içerir. Bu proteinler 20’li yaşlarda azalmaya başlar. Kendini hissettirmeden sinsice ilerleyen bu azalma henüz genç sayıldığımız otuzlu yaşlarda hatta daha da öncesinde bir anda sonucunu gösteriverir. Yani; 20’li yaşlarda başlayan yaşlanmanın belirtileri sezilmez ama 30’lu yaşlarda aniden yaşlanma neticelerini cildimizde görmeye başlarız. Farkına geç vardığımız bu süreci engellemek için vücudumuzun Kollajen ve Elastin üretim yeteneğini kaybetmememiz gerekir. Bu maddeler vitamin alır gibi dışarıdan alınabilir proteinler değildir. Bunları sadece metabolizmamız üretebilir. Bünyemizin bu proteinleri oluşturmada emekliliğe geçmemesi için erken önlemler almak gerekir.

Bu azalmaya karşılık kimi uzmanlar botoks önerir, aklı başında olan uzmanlarsa doğal yöntemleri önerir. Doğal yöntemleri tavsiye eden uzmanların hemfikir oldukları nokta ise; yüz yogası egzersizleridir. Yüz yogası, yüz cildine spor yaptırmaktır ve her tür sporda olduğu gibi bünyeye canlılık verir. Özellikle yüz bölgesinde artışa geçen kan dolaşımı cilde doğal nem, renklilik kazandırdığı gibi kırışıklıkları ve yaşlanmayı da engelleyecek olan esnekliği cilde kazandırır. Yüz yogası egzersizleri, yaşlanma belirtilerine savaş açmak için dizayn edilmiş ve defalarca test edilerek başarısı ispatlanmıştır.

Yüz yogası kitabındaki hareketler ile yüz şekli de gelişiyor

Muhteşem yüz hatları denildiğinde dünya çapında genel olarak kabul edilen bazı kriterler vardır. Örneğin; dolgun elmacık kemikleri, kalkık kaşlar, hacimli dudaklar..vs

Peki, kişide yüz hatlarını belirleyen şey nedir? Elbette genetik faktörler büyük etkendir ama yalnız değildir. Derimiz altındaki kas yapısı da yüz hatlarını belirleyen büyük bir faktördür. Yüzümüzde 60 tane kas bulunur. Bu kaslar da tıpkı kol kasları gibi çalıştırarak şekillendirilebilir kaslardır. Yani; dolgun elmacıklarınız olsun istiyorsanız elmacık üzerindeki kaslarınızı çalıştırarak yaklaşık 1 ay gibi kısa bir sürede bu avantajı elde edebilirsiniz.

Yüz Yogası PDF Kitabını İndir

Yüz yogası kitabı ile yoga nasıl yapılır bunu öğrendikten sonra, günde 15-20 dakikanızı ayırarak yaklaşık bir ay sonunda göreceğiniz değişime inanın çok şaşıracaksınız.

En doğru kitabı ve gerçekten işe yarayan yüz egzersizlerini bulmanız bu aşamada çok önemli. Türkiye piyasasında şu an iki tane yüz yogası kitabı bulunuyor. Yüz yogası yapanların yorumlarına göre de en iyi sonucu veren egzersizler Yüz Yogası Teknikleri isimli yüz yogası kitabında. Para iade garantisi olması da okuyucusu için büyük bir nimet. Memnun kalmadığınız takdirde paranızı geri alabilirsiniz.

Yol yakınken “yüz yogası kitabı indir” ve öğreneceklerini hemen uygulamaya başla. Kitaba ulaşmak için buraya tıklayın.