Yüz yogası hareketleri-En etkili hareketlerin hangileri olduğunu öğrenmek için bu yazıyı tıklayın. Yüz yogası hakkında merak edilenler bu yazıda.
Yüz yogası ile yüzünüzde inanılmaz değişimler yaratabilirsiniz. Yüz yogası yapanlar çok olumlu sonuçlar alıyorlar. Siz de hareketleri uygulamaya başlar ve bu hareketleri düzenli yapmaya devam ederseniz maksimum bir ay sonra sonuçları almaya başlayabilirsiniz.

Örneğin; elmacık kemiklerinizin daha hacimli olması sonucu gibi… Bilirsiniz, dolgun elmacık kemikleri dişiliğe dişilik, güzelliğe güzellik katan önemli bir detaydır. Yüz yogası kitabından öğreneceğiniz hareketlerin resimli anlatımı ile siz de yüzünüzde bu değişimi yaratabilirsiniz. Bu kitabı indirip okuyabileceğiniz linki yazımız sonunda göreceksiniz.

Bir başka örnek; göz kapağı sarkması için yüz yogası yapılmasıdır. Yüz yogasının zararları var mıdır diye merak edenlere gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki zararı sıfırdır, faydası ise bol sıfırlıdır. Dudak dolgunlaştırmadan, kaz ayağı yok etmeye kadar yüzünüzde bir çok değişime sebep olur. Tıpkı kol kaslarında olduğu gibi çalıştırılan yüz kasları diri, canlı ve dolgun bir hal alır. Canlandırıp, dolgunlaştırmak istediğiniz bölgeye anlatacağımız özel hareketleri uygularsanız kısa sürede olumlu sonuçlar almaya başlarsınız.

Yüz Yogası Hareketlerini Doğru Yapmalısınız!

Yüz yogası hareketleri dikkatli yapılmalıdır. Doğru yapıldığı zaman çokça faydası olan yüz egzersizleri, yanlış yapıldığı taktirde istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Simetri bozukluğu yaşatabilir. Hal bu ki yüz yogası hareketleri, yüzü şekillendirmek bir kenara aslen yüz simetri bozukluğuna karşı kullanılır. Elbette az önce de dediğimiz gibi doğru uygulanırsa.

Siz de yüz yogası nasıl yapılır merakındaysanız bu işin tüm detaylarını anlatan kitabı pdf olarak bilgisayarınıza indirebilir, hareketleri resimli olarak görebilirsiniz. Yüz Yogası Teknikleri isimli kitabı indirmek için tıklayın.

Yüz Yogası Hareketlerinin Faydaları Nelerdir?

Yüz kaslarını çalıştıran bu hareketler bir çok şey için kullanılır ve farklı türleri vardır.

  • Dolgun yanaklar için egzersizler,
  • Elmacık kemikleri için yoga,
  • Cilt yogası,
  • Dudak egzersizleri,
  • Kan dolaşımını hızlandıran egzersizler,
  • Yanak kaslarını çalıştıran hareketler,
  • Göz kapağı düşüklüğü egzersizleri,
  • Yüz simetrisi bozukluğu için egzersizler,
  • Göz altı çukurları için egzersiz,
  • Göz yogası,

Yüz Yogası Hareketlerini Resimli Olarak Öğrenin

Yüz Yogası Teknikleri isimli e-kitapta gerekli hareketler yazılı ve resimli olarak anlatılıyor. Yüz yogası konulu bu blogda biz, genellikle Yüz Yogası Teknikleri kitabını tanıtıyoruz çünkü bu kitabı çok faydalı buluyoruz. Hareketlerin resimli anlatımlarını ve altında yapılan açıklamalar son derece öz ve net bir dille anlatılıyor. Yaşınız kaç olursa olsun yüz yogası yapabilirsiniz. Genç yaşta başlanması elbette ki çok daha faydalıdır ama yaşlılık belirtileri oluşmuş yüzlerde bile işe yararlığı kanıtlanmıştır.

Siz de kendinize, cildinize yani güzelliğinize yatırım yapmak istiyorsanız doğru “yüz yogası hareketleri” ile güzelliğiniz için iyi bir başlangıç yapmış olacaksınız.