Yüz yogası hareketleri resimli anlatım ve yazılı anlatımı görmek için tıklayın. Hareketleri resimli anlatımla en doğru şekilde öğrenin.
Uydurma ve baştan savma hareketleri örnek olarak veren sitelere kurban gitmeyin. Yüz yogası hareketleri resimli olarak 3-5 hareketten oluşmuyor. Pek çok hareket var ve eğer bu hareketlerin tamamını düzgün uygularsanız olumlu sonuç alabiliyorsunuz. Aksi halde boşa kürek çekmiş olursunuz. Hareketleri resimli anlatım ve yazılı anlatım ile gösteren, tüm egzersizlerin bir araya toplanmış olduğu e-kitapları kılavuz edinirseniz kısa sürede emeklerinizin karşılığını alırsınız. Biz de size bu konuda yayında olan e-kitaplardan en iyisini öneriyor ve indirip okuyabileceğiniz linki paylaşıyoruz.

Yüz Yogası Hareketleri Resimli Anlatım e-kitabı

Yüz yogası hareketlerini resimli olarak gösteren e-kitap seti 4 kitaptan oluşuyor. Kitabı indirmek ve okumak isteyenler buraya tıklayabilirler. Ana kitap toplam 108 sayfa. Kitapta birbirinden farklı bir sürü hareket var. Yüz yogasını uygulayacak olan kişinin dikkat etmesi gereken en önemli detay egzersizleri doğru yerden öğrenmektir. Çünkü simetri bozukluğu yaşayabilirsiniz. Bu yüzden ne olduğu belirsiz web sayfalarından hareketleri öğrenmeye çalışmayın ve bu işi sağlam bir kaynaktan öğrenin.

Yüz Yogası Garip şekiller

Yüz Yogası Hareketleri Resimli Kitabın Bonusları

Bu e-kitap setinin içerisinde 108 sayfalık ana kitabın dışında bonus kitaplar da beraberinde veriliyor. Akupunktur yöntemlerinin yer aldığı kitap bunlardan biri. Bu bonus kitapta anlatılan yöntemlerle yüzünüzdeki hassas noktaların yerlerini öğrenip bu noktalara ne tür uygulamalar yapmanız gerektiği öğreniyorsunuz. Bu özel noktalar gerçekten çok önemli çünkü akupunktur noktalarına özel dokunuşlar tüm dünyada şifa olarak adlandırılıyor. Denedikten sonra siz de kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

Yüz yogası hareketlerini resimli anlatan bu e-kitap setinde ikinci bonus kitap Hızlı Güzellik Programı. Deniyor ki; ‘Eğer yakın zamanda bir düğün dernek ya da herhangi bir cemiyetiniz olacaksa ve o an çevrenizdekilere daha iyi görünmek istiyorsanız buyurun size Hızlı Güzellik Programı! Uygulayın ve kısa sürede etkilerini görmeye başlayın.’ Bu kitap ana kitaptaki yüz yogası hareketlerinin hızlandırılmış bir versiyonu gibi.

E-kitap setinin üçüncü bonus kitabı Cilt Güzelliği & Diyet. Yüz güzelliğinde yiyip içtiklerimizin ne denli etkili olduğunu konuşmaya gerek bile yok. Daha güzel, pürüzsüz bir cilt, daha berrak gözler ve bunlar gibi çoğu şey tükettiğimiz besinlerle alakalı. Bu bonus kitap size neler yemeniz, neler yememeniz gerektiğini tek tek anlatıyor. Hatta okuyucusu için günün tüm öğünlerini hazırlamış ve menü halinde sunmuşlar. Büyük rahatlık cidden.

“Yüz yogası hareketleri resimli” e-kitap setini mutlaka edinin kızlar. Çok faydasını göreceğinize şimdiden emin olabilirsiniz. e-kitabı kendi web sayfasından indirmek ve okumak için buraya tıklayın

Yüz Yogası kitapcığı oku