Yüz Yogası Nedir?

Yüz yogası; günde sadece 15-20 dakika yüz egzersizleri yaparak yüzünüzdeki kasları çalıştırma işlemine deniyor. Yüzümüzde onlarca kas dokusu bulunuyor ve bu kaslarda tıpkı kol, bacak, sırt kasları gibi egzersizlerle çalıştırılabiliyor. Çalıştıkça gelişen bu yüz kaslar hacim kazanıyor ve böylece şekilli bir yüze sahip olmanızı sağlıyor. En güzel tarafı da; yüzünüzde istediğiniz bölgeyi istediğiniz kadar şekillendirebiliyorsunuz. Yüzünüzde hangi bölgeye dolgunluk yaratmak istiyorsanız orayla ilgili olan kas egzersizlerini yaparak kısa sürede istediğiniz hacme ulaşabiliyorsunuz.

Yüz yogası yapanların ortak fikri; yüz bakımı için en etkili ve en sağlıklı yöntemin bu olduğu yönünde. Yüz egzersizleri ile gitgide güzelleştiklerini bir gerçek. Özellikle genç yaşta başlayanlar çok daha fayda görüyor. Çünkü genç kadınların yüzlerini istedikleri doğrultuda şekillendirmeleri hem çok daha kolay oluyor hem de verilen şekil uzun süre kalıcı oluyor. Egzersizlere ara verilecek olsa dahi yüzün aldığı şekil kaybolmuyor. Bu yüzden genç kadınların yeni güzellik trendi olarak yüz yogası hızla yükseliyor.

Yüz Yogası Ne İşe Yarar?

 • Elmacık kemikleri üzerindeki kasları çalıştırarak daha dolgun elmacık kemiği görünümü sağlar,
 • Kalkık ve dolgun dudaklar, diri duran kaşlar sağlar,
 • Egzersizlerle kasların çalışması sonucunda kan dolaşımı yükselmesi ve cildin daha canlı görünmesini sağlar,
 • Ciltte doğal nem artışı sağlar,
 • Yaş ilerlemesine bağlı oluşan kırışıklıkların engellenmesini sağlar,
 • Yaş ilerlemesine bağlı göz kapağı düşmesini engeller,
  gibi say say bitmeyen birçok faydası bulunuyor yüz yogasının.

Yüzünüzde memnun olmadığınız, değiştirmek istediğiniz bölgeler neresiyse o bölgeye uygun yüz egzersizleri yaparak istediğiniz yönde yüzünüzü şekillendirebiliyorsunuz. Yüzünüzde kısa sürede yoga hareketlerinin etkileri görülmeye başlanıyor.

Yüz Yogası Kitabı

Doğru yüz egzersizlerinin hangileri olduğunu güvenilir bir kaynaktan öğrenmek çok önemli. Yüz Yogası Teknikleri isimli yüz yogası kitabı bize göre en doğru kaynak. Çünkü bu kitap;

 • Türkçe yazılmış en önemli yüz yogası kitabı
 • En faydalı yüz egzersizleri bu kitapta
 • Fiyatı uygun
 • Okuyucular çok memnunlar
 • Para iade garantisi olan tek yüz yogası kitabı

Para iade garantisi olmasını özellikle çok önemli buluyoruz çünkü böylece kitabı satın alan kişinin kaybedeceği hiçbir şey olmuyor. Deneyip memnun kalmazsanız iade edebiliyorsunuz ve paranız boşa gitmemiş oluyor. İstatistiklere göre bugüne kadar iade talebinde bulunulmamış olması da ayrıca bize güven veriyor.

Yüz Yogası Teknikleri isimli yüz yogası kitabını incelemek için ve yüz yogası nasıl yapılır en doğru kaynaktan öğrenmek için siz de aşağıdaki resme tıklayın “yüz yogası” hakkındaki tüm detayları en doğru kaynaktan öğrenin