Yüz yogası dudak dolgunlaştırma hareketlerinin nasıl yapıldığını resimli anlatım ile öğrenin. Kısa sürede muhteşem dudaklar yaratabilirsiniz.

Bir kadının yüzünü albenili yapan, ifadesine hoşluk katan detayların en başında dudaklar gelir. Dudaklarınız harikaysa siz de harikasınızdır. ifade ve çekicilik bir kenara, bir dudağın şekli yapacağınız makyajın bile puanını arttırır. Siz de dudak yapınızdan memnun olmayan kadınlar kulübündenseniz yüz yogası dudak dolgunlaştırma hareketlerinden faydalanabilirsiniz.

Botoks gibi çok zararlı operasyonlara hiç ihtiyacınız yok. Unutmayın botoks yapılmış her dudak 6 ay sonrasında, yani etkisi geçtiğinde eski hacimsizliğinden daha hacimsiz bir hal alır. Çünkü dışardan müdahale ile dudaklarınıza enjekte edilen kimyasal madde, dudağınızın kendi kollajen üretimini tembelleştirir ve bu da dudağınızın iyice sönmesine sebep olur.

Yüz Yogası Dudak Dolgunlaştırma Hareketleri

Yüz Yogası Teknikleri isimli yüz yogası e-kitabını duymuşsunuzdur. Bu e-kitap yüz yogası dudak hareketlerini resimli ve yazılı bir biçimde anlatıyor. Olay sadece kalemle dudak yogası yapmaktan ibaret değil. Her işin bir tekniği, süresi ve belli bir periyodu var. Yüz yogasını internette yayılmış olan videoları baz alarak uygulamayın. Bunu yapanlar sonrasında simetri bozukluğu yaşamaktalar. Hangi hareketi kaç tekrar ve kaç set yapmanız gerektiği çok önemli.Yüz Yogası Teknikleri yüz yogası e-kitabı bu bilgileri tek tek veriyor. Ayrıca sormak istediğiniz şeyler olursa bunları da e-kitabın web sayfasında verdiği iletişim bilgilerinden sorabiliyorsunuz.

108 sayfalık ana kitapta dudak dolgunlaştırma-kalınlaştırma ve dudakla ilgili diğer tüm hareketlere detaylıca yer verilmiş. Örneğin;

  • Dudak kenarlarını yukarı kaldırma hareketi
  • Öpücük hareketi ve bu hareketin versiyonları
  • Dudak pürüzsüzleştirme
  • Dudakta kan dolaşımını arttıran metotlar (Bu dudak renginizi hoş bir kırmızı yapar ve dudaklarınıza doğal nem sağlar)

Dudak egzersizi yapanların da dediği gibi yüz yogası çalıştığınızda kan dolaşımı arttığı için ciltte canlılık ve doğal nem artışı kaçınılmazdır. Yüz yogasının en güzel yanlarından biri de budur. Sadece hatlarınızı güzelleştirmeye hizmet etmez cilde güzellik ve canlılık katar. Dudakta yaş ilerledikçe azalan kırmızılık çok önemlidir. Henüz tazeliğini kaybetmemiş genç kadınlar bilmezler ama bu kırmızılığı kaybetmeye başlamış orta yaş kadın okuyucularımız ne demek istediğimizi anlarlar. Neyse ki dudak yogası var da bu soruna da doğal çözüm bulunmuş oldu. Dudak renginizi yoganın sağladığı kollajen ve kan dolaşımı artışıyla tekrar kazanabilirsiniz.

“Yüz yogası dudak dolgunlaştırma” hareketlerine bir an evvel başlamanızı önemle tavsiye ediyoruz. İnanın çok memnun kalacaksınız.Yüz Yogası Teknikleri e-kitabını indirmek için tıklayın