Yüz Yogası Nasıl Yapılır?

Yüz yogası nasıl yapılır sırasıyla anlatıyoruz. Yüz yogasının nasıl yapıldığını öğretecek dersler ve e-kitap ayağınıza geliyor hem de bir tıkla.

Yüz yogası nasıl yapılır sorusu bu sıralar sıkça sorulan bir soru. Yeni güzellik trendi olan yüz yogasının dersleri henüz hiçbir kursta verilmiyor ancak dersleri ayağınıza getiren bir sistem var. Yüz yogasına dair merak edilenleri gösteren dersler pdf formatında e-kitap olarak sunuluyor. E-kitabı alıyor, bilgisayar ya da telefonunuza indiriyorsunuz ve resimli yüz yogası dersleriyle istediğiniz zaman bu egzersizleri açıp bakarak yapma imkanı buluyorsunuz. Muhteşem bir durum bu çünkü yüz yogası dersleri veren bir yoga eğitmeni ya da kurs bulmak samanlıkta iğne aramak gibi. Sadece İstanbul’da bir tane yer bulabilirsiniz. Başka bir şehirde yaşıyorsanız, sadece yüz yogası için haftada birkaç kez İstanbul’a gelip gitmek zorunda kalabilirsiniz.

Yüz yogasını tüm detaylarıyla anlatan bu e-kitaba sahip olmak en akıllıcası. Beş dakikada bilgisayarınıza, telefonunuza indirin ve evinizin konforunda dışarıya tek bir adım bile atmanız gerekmeden yapın egzersizlerinizi. Kitabı bu yazımız sonundaki linkten indirebilirsiniz.

Yüz Yogası Nasıl Yapılır e-kitap içeriği

Yüz YogasıTeknikleri isimli pdf şeklindeki bu e-kitap size her şeyi tek tek öğretiyor olacak. Yani yoga eğitmeni ayağınıza gelerek bu iş nasıl yapılır tüm detayları size gösteriyor olacak. Bu kitap yüz egzersizi yapmak isteyen kadınların ve hatta erkeklerin büyük ilgi odağı oldu. Ne de olsa insanlar ayağına hizmet götürebilen markaları seviyor. Herkesin yoğun bir koşturmacada olduğu çağımızda böylesi işleri takdir ediyoruz.

Yüz YogasıTeknikleri e-kitabına ulaşabileceğiniz linki aşağıda verdik, siz de tek bir tıkla kitabı indirebilir ve yüz yogası nasıl yapılır kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Kitap içeriğinde tüm yoga hareketlerinin nasıl yapıldığını resimleriyle ve yazılı anlatımlarıyla göreceksiniz. Kitap seti içeriğinde ayrıca;

  • Akupunktur yöntemlerini,
  • Hızlı Güzellik Programı isimli hızlandırılmış yüz yogası tekniklerini,
  • Cilt Güzelliği & Diyet isimli yan kitapları da edinmiş olacaksınız.

İnternette araştırdığınızda karşınıza çıkacak olan 3-5 adet egzersiz bilgilerinden çok daha ötede bilgiler barındıran bir kitap bu. Deneyenler kısa sürede etkilerini görmeye başlıyor.

“Yüz yogası nasıl yapılır” arayışında olan herkese gönül rahatlığıyla öneririz. Okuyun, resimleri inceleyin, uygulayın ve yaklaşık 1 ay sonra yüzünüzdeki farkı görün. Kitaba ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yüz Yogası Teknikleri kitabı oku